Zeman v Hradci Králové – pojďme si zapískat

Koncem listopadu (podle kalendáře na svých webových stránkách 25. až 27., jakmile budu znát přesný čas, uvedu ho zde) se má objevit prezident Miloš Zeman v Hradci Králové. Uspořádá happening pro své věrné. Při jeho dosavadní spanilé jízdě po republice se na jeho akcích objevoval hlouček lidí vyjadřujících své nesympatie. Protože však hlouček nebyl příliš početný, měl Zeman příležitost si zavtipkovat a jeho sebevědomí nikterak neutrpělo.

Rád bych, aby tomu v Hradci bylo jinak. A tak moc bych tomu byl rád, že jsem dokonce ochoten jít si poprvé po 24 letech v listopadu zademostrovat. Chtěl bych, aby se na jeho shromáždění dostavilo co nejvíc lidí, kterým není jedno, jak se Miloš Zeman chová. Takže vyzývám Vás všechny, kdo skřípete doma zuby, když slyšíte, co zase důchodce z Vysočiny provedl, Vás všechny, kteří nadáváte společně se svými kamarády, abyste sebrali sebe i ty kamarády a přišli společně se mnou ukázat Miloši Zemanovi, že lidí, kterým neimponuje sebestřednost, hulvátství, nevychovanost, ješitnost, buranství, bezskrupulóznost, papalášství, nemravnost a prolhanost je víc, než si myslí.

Ideální by bylo, kdybychom počtem přečíslili Zemanův fanklub. Jelikož je všeobecně známo, že Miloš Zeman nesnese prohru, dá se očekávat, že se na akci v takovém případě ani neobjeví, případně, a to by mi udělalo největší radost, prchne.

Tato iniciativa je čistě soukromá, nekoná se ve spolupráci, na popud, pod záštitou ani s vědomím žádné další osoby či organizace a nemá nic společného s případnými obdobnými iniciativami kohokoli jiného.

Děkuji Vám.

Ke své případné účasti se můžete vyjádřit v anketě.

Přijdete v listopadu vyjádřit nesouhlas s Milošem Zemanem?

 • Přemýšlím o tom (39%, 13 Votes)
 • Určitě ano (27%, 9 Votes)
 • Přišel bych, ale nemůžu (12%, 4 Votes)
 • Snad (6%, 2 Votes)
 • Ne (6%, 2 Votes)
 • Jsem příznivcem Miloše Zemana (6%, 2 Votes)
 • Nemá to cenu (3%, 1 Votes)

Total Voters: 33

Nahrávání ... Nahrávání ...

komentáře 3

 1. Zdar,
  této akci přítomen nebudu. Neláká mě ani podpořit Zemana, ze kterého nijak nadšen nejsem, ani tu jeho slavnou SPOZ, která nejspíš stejně propadne. Ale ani mě neláká narušovat shromáždění příznivců kohokoliv, nedělal bych to dokonce ani politikům, kteří mě serou mnohem víc. a našli by se… /blicí smajl/

  1. Až se bude demonstrovat za potrestání rozkrádačů našich společných peněz (např.majitelů solárních elektráren), rád přijdu. Vypískávat strejdu z Vysočiny není vrchol občanské statečnosti a přijde mi to trapně laciné.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.