Oběd v Penzionu pod Boubínem

Na cestě z Boubína stavili jsme se na oběd v Penzionu pod Boubínem v Kubově Huti. Už to víckrát neudělám a nikomu bych to neradil.

Posadili jsme se v zahrádce ke kulatému stolu u takového kiosku, v němž jakýsi mladý člověk obsluhoval bar, tedy pípu a ledničku. Dvě mladé číšnice střídavě vylétaly z hlavní budovy honosně se tvářícího podniku. Již  během příchodu jsme byli obšťastňováni jakýmsi zatuchlým hitem Michala Davida. Usedli jsme plni naděje, že je to snad jen chvilkové selhání. Nebylo. Pecky Michala Davida střídaly pecky Dalibora Jandy. Pan majitel či snad provozní evidentně trpí nostalgií po veksláckých časech.

Jídelní lístek byl sympaticky stručný, přibližně o šesti položkách, z nichž jedna, svíčková, jak jsme byli upozorněni, již byla sežrána. Dámská část výpravy si objednala holandský řízek, já jsem zvolil vepřo-knedlo-zelo klasiku. Jídelní lístek sliboval houskový knedlík, nečekal jsem tedy zázraky, přesto mne dokázali překvapit. Bylo to studené a bylo to hnusné.  Dotazem jsem ověřil, že holandský řízek nebyl hnusný o nic méně.

Místo brambor jsme k jedné dětské porci dostali hranolky, což nebyl jediný renonc obsluhy.

Už mě tam neuvidí.

Ještě připojím link na Google Location s recenzemi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..